Role email notifications (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Roles
am: ሚናዎች
