Role email notifications (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Roles
ar: الأدوار
