Role email notifications (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Enable
be: Уключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Roles
be: Ролі
