Role email notifications (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Enable
cy: Galluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Roles
cy: Swyddogaethau
