Role email notifications (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Roles
eo: Roloj
