Role email notifications (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Enable
es: Activar

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Name
es: Nombre

en: Last run
es: Última ejecución

en: Email notification settings
es: Opciones de notificación por correo electrónico
