Role email notifications (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Type
et: Liik

en: Enable
et: Luba

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Roles
et: Rollid

en: Last run
et: Viimati käivitus
