Role email notifications (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Last run
fi: Viimeisin ajo
