Role email notifications (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Roles
fil: Mga papel
