Role email notifications (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Roles
fr: Rôles

en: Last run
fr: Dernier lancement

en: Every day
fr: Tous les jours

en: Email notification settings
fr: Paramètres de notification par email

en: Every week
fr: Toutes les semaines
