Role email notifications (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
