Role email notifications (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Enable
he: הפעלה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Roles
he: תפקידים
