Role email notifications (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Enable
hr: Omogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Roles
hr: Uloge
