Role email notifications (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Last run
hu: Utolsó futás

en: Every day
hu: Minden nap

en: Every week
hu: Minden héten

en: Every month
hu: Minden hónapban
