Role email notifications (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Enable
id: Aktifkan

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Roles
id: Peran
