Role email notifications (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enable
km: បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Roles
km: តួនាទី​
