Role email notifications (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്
