Role email notifications (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Enable
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
