Role email notifications (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
