Role email notifications (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Roles
ne: भूमिका
