Role email notifications (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Roles
nl: Rollen

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: Every day
nl: Elke dag
