Role email notifications (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Enable
oc: Activar

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Roles
oc: Ròtles
