Role email notifications (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном
