Role email notifications (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
