Role email notifications (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Enable
ps: سالول

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم
