Role email notifications (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම
