Role email notifications (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Enable
sk: Povoliť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Last run
sk: Naposledy spustené
