Role email notifications (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Roles
sq: Rolet
