Role email notifications (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
