Role email notifications (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Type
te: రకం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Roles
te: పాత్రలు
