Role email notifications (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ
