Role email notifications (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Roles
tr: Roller

en: Email notification settings
tr: E-posta bildirim ayarları
