Role email notifications (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
