Role Expire (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Role
ja: 役割

en: Delete role
ja: 役割の削除

en: Save role
ja: 役割の保存

en: Role expiration
ja: ロールの有効期限
