Role Expire (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Role
gl: Rol

en: Delete role
gl: Borrar rol

en: Save role
gl: Gardar rol
