Role Expire (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Role
hi: भूमिका

en: Delete role
hi: भूमिका हटाएं
