Role Expire (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Role
is: Hlutverk

en: Delete role
is: Eyða hlutverki

en: Save role
is: Vista hlutverk
