Role Expire (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: Save role
kk: Рөлді сақтау
