Role Expire (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Delete role
ku: ڕۆڵ بسڕەوە

en: Save role
ku: ڕؤڵ‌پاشەکەوت بکە
