Role Expire (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Role
lv: Loma

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: Save role
lv: Saglabāt lomu
