Role Expire (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Role
nn: Rolle

en: Delete role
nn: Slett rolle
