Role Expire (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Delete role
sl: Izbriši vlogo

en: Save role
sl: Shrani vlogo
