Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: - None -
af: - Geen -

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Role
af: Rol

en: Delete role
af: Wis rol uit

en: Save role
af: Stoor rol
