Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Role
bg: Роля

en: Delete role
bg: Изтриване на роля

en: Save role
bg: Запис на роля
