Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Role
da: Rolle

en: Expiration
da: Udløb

en: Delete role
da: Slet rolle

en: Save role
da: Gem rolle

en: Role expiration
da: Rolleudløb
