Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Role
el: Ρόλος

en: Expiration
el: Λήξη

en: Delete role
el: Διαγραφή ρόλου

en: Save role
el: Αποθήκευση ρόλου
