Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: Role
es: Rol

en: Expiration
es: Fecha de vencimiento

en: Delete role
es: Eliminar rol

en: Save role
es: Guardar rol

en: Role expiration
es: Expiración del rol
