Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Role
hu: Szerepkör

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Delete role
hu: Szerepkör törlése

en: Save role
hu: Szerepkör mentése

en: Role expiration
hu: Szerepkör-elavulás
