Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Role
jv: Parāgā

en: Delete role
jv: Mbusak parāgā

en: Save role
jv: Simpen paraga
