Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Role
ro: Rol

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Delete role
ro: Şterge rolul

en: Save role
ro: Salvează rolul
